Hakkımızda


Stargen, 1993 yılında kurulan bir İn Vitro Diagnostik şirketidir. Bu alandaki köklü geçmişiyle sektörde önemli bir konuma sahiptir.Temel değerlerimiz arasında kalite, çevresel ve ekonomik sorumluluk, etik prensiplere bağlılık ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız bulunmaktadır. Kalitemizi ve yönetim sistemimizi sürekli olarak geliştirmekte ve TS EN ISO 9001 ve TS EN ISO 13485 standartlarına uygunluğumuzu sürdürmekteyiz. Ayrıca, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne de sahip olmanın yanı sıra, bu belgeler müşterilerimize güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler sunma konusundaki taahhüdümüzü yansıtmaktadır. Bilim ve teknolojideki yenilikleri takip ederek sürekli olarak kendimizi güncelliyor ve geliştiriyoruz.


Görevimiz, bilimsel ve teknolojik gelişmelerin öncülüğünde teşhis ürünleri üretmeyi ve müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ürünler sunmayı görev edinmiştir. Vizyonumuz ise laboratuvar çözümleri ve hizmetleri ile sektörde öncü ve lider firma olmaktır.İşletmemiz, uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan personelimiz, teknik servis ve satış-pazarlama hizmetlerini başarıyla yürütmektedir. Bu deneyimli ekip, müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli bilgi ve beceriye sahiptir.Stargen, çeşitli hizmet alanlarında faaliyet göstermektedir. Tıbbi laboratuvar hizmetleri, kit ve cihaz satışları, gıda kontrolü laboratuvarı malzemeleri gibi çeşitli hizmetlerimizin yanı sıra, Ar-Ge laboratuvarı ekipmanları da sunmaktayız. Ayrıca, veteriner kit ve cihaz satışı da firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır. Bioneer, Zecen, Chrono-log ve Vitro Master Diagnostica gibi markaların distribütörlüğünü üstlenmiş bulunmaktayız. Bu markaların ürünlerini müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.


Biz, Stargen olarak İn Vitro Diagnostik sektöründe liderlik ve inovasyonu ilke edinmiş bir ekip olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sizlerle birlikte daha da büyümeyi ve sektördeki etkimizi artırmayı dört gözle bekliyoruz.